Blogunk

Nem csak tudást adunk!

Az egyetem a jövőd felé vezető út legfontosabb állomása. Sokszor gondolkodtam azon, hogy mit csináltam volna máshogy az egyetemi éveim alatt és ezek közül jó párat minden év szilveszterekor megfogadok; többet fogok tanulni évközben, lefogyok, egészségesebben étkezem, többet olvasok, jobban spórolok. Valamit sose felejtek el : #MINÉL TÖBB IDŐT TÖLTENI A BARÁTOKKAL.

Tanácsok elsősöknek

Kedves Gólyák, Hallgatók, leendő Orvosok!

Először is szívből gratulálok a sikeres felvételihez, köszöntelek Titeket a Karunkon!

Tanulmányi Kisokos

Köszöntünk a Pécsi Tudományegyetemen, Magyarország első egyetemén! Életed legfantasztikusabb és néha legnehezebb évei állnak most előtted. A középiskolához képest számos különbséggel és újdonsággal fogsz találkozni, ezek megértésében szeretnénk segítséget nyújtani. A diplomához vezető út néha viszontagságokkal teli, de bízunk benne, hogy könnyen veszed az akadályokat és később örömmel gondolsz, majd vissza a Pécsen eltöltött évekre.