Nem csak tudást adunk!

Ha magányos perceket akarsz eltölteni, vagy egy csapat tagjává szeretnél válni, akkor a legjobb lehetőség lehet a sportolás. Rengeteg ingyenes testnevelés kurzus közül választhatsz, sportegyesülethez is csatlakozhatsz. Egy orvos tudja a leginkább mennyire fontos a mindennapokba beépíteni a testmozgást, hiszen ez az egészség alapja. Ezt bizonyítja a #MEDIKUS KUPA nevű több napos sportrendezvény. Ilyenkor a négy orvosi egyetem megmérkőzik egymással különböző sportokban. Az esemény másik jó oldala, hogy összehozza az egyetemeket a szurkolás, a sport és az esti szórakozás. Kihagyhatatlan élmény!! J  Sport közé tartozik a tánc is, így nyugodtan tudsz csatlakozni a #Táncoló Egyetemhez vagy karunk pom-pom csapatához.
Nem érdemes kihagyni Mecsek kiránduló helyeit, illetve a #Mecsextrém parkot sem, ha kikapcsolódni akarunk egy hétvégére.

Mit tudunk nyújtani, ha nem szeretsz sportolni? Vagy ha érdekel a kultúra, a #színház? Nem akadály, minden évben lehetőséget adunk a kedvezményes színházlátogatásra. Nagyon keresett programok közé tartozik, szinte mindig azonnal elfogynak a jegyek.

Fesztivál kedvelők, bulizósok ne csüggedjetek, titeket sem felejtünk el. A hét minden napján eltudsz menni valamim eszméletlen buliba. Minden karnak saját buli napja van, mi kaptuk meg a #Medikus Csütörtököt. Sokat beszélhetnék a bulikról, a fesztiválokról, de ezeket át kell élni, mert szavakkal nem elmondhatóak.

Mik is azok a programok, amikre érdemes elmenni?

• #Gólyatábor
  • #Városismereti vetélkedő-fontos a helyismeret
  • #Gólyabál
  • #Medikus Csütörtök
  • #Egészségügyi Felsőoktatási Napok- egy hetes programsorozat sporttal, esti programokkal
  • #Beerpong- az egyik legkeresettebb programsorozat, ami mindig betelik fél óra alatt.
  • #PEN-Pécsi Egyetemi Napok
  • #International Evening-elegáns és igényes este, ahol megismerheted a többi nemzet ételeit, kultúráját
  • #Fishing on Orfű
  • #Társasest

Zenei vonal érdekel jobban, ott érzed magad igazán jól? Nincs is jobb hely erre, mint a #PMS-Pécs Music Soceity, akik két hetente Open Mic-et tartanak, így megmutathatod diáktársaidnak a tehetségedet. Nem ez az egyetlen lehetőség, hiszen #Tavaszi és Adventi Koncertet is tartunk az egyetemen, ahol részt vesznek oktatók is mind fellépőként, mind nézőként.

Száz szónak is egy a vége: GYERE EL , KAPCSOLJ KI, SZEREZZ EMLÉKEKET.